Bojerowy Puchar Mikołajek i Memoriał Henryka Aniołkowskiego

BPM 19-20.03.2011 na J.Śniardwy(zat. Okartowska) z portem w Bazie MSR Okartowo  odbyły się regaty Bojerowy Puchar Mikołajek oraz Memoriał Henryka Aniłkowskiego,organizatorem Bojerowego Pucharu Mikołajek był Prezes MKŻ Mikołajki Jan Leszczyński a regatom patronował Burmistrz Mikołajek Piotr Jakubowski. Regaty Bojerowy Puchar Mikołajek zostały zrealizowane ze środków publicznych Burmistrza Miasta Mikołajki. W każdaj z tych imprez udało się rozegrać po trzy wyścigi we wszystkich j kategorach wiekowych , ponieważ tradycyjnie już od paru zawodów nie ma wiatru w niedzielę, i mimo iż organizatorzy i komisja starała się rozegrać wyścig nie udało się zakończyć pomyślnie ani jednego niedzielnego wyścigu. Zawodnicy  MKŻ Mikołajki wywalczyli zwycięstwo drużynowe w Memoriale Henryka Aniłkowskiego.  Indywidualnie bardzo dobrze spisał się Konrad Żółtowski wygrywając w Juniorze Bojerowy Puchar Mikołajek i Memoriał Henryka Aniłkowskiego, dobry występ odnotował także Mikołaj Mickiewicz, który w BPM był drugi a w MHA trzeci w kategorii Ice Optymist. W kategorii DN-Senior drugie miejsce zajął Tomasz Zakrzewski  w  BPM i MHA, na trzecim stopniu podium stanął nasz junior młodszy Mateusz Olbryś w MHA a w BPM zajął czwarte miejsce..