Lodowy Puchar Żnina 8-9.01.2011r

W dniach 8-9.01.2011r bojerowa kadra Naszego Klubu wystartowała w pierwszych regatach bojerowych sezonu 2011 w Pucharze Żnina. Na jeziorze Żnin Wielki, przy warunkach wodno-lodowych rozegrano po 6 wyścigów w każdej kategorii wiekowej bojerów. Wiatr mieliśmy  od 2-5m/s i gładki lód  z dużą ilością wody w pierwszym dniu, w drugim już było lepiej bo nawiercenia dziur przyniosło efekt i woda spłynęła z lodu. Mimo to większość naszych zawodników sprawdziła szczelność swoich kombinezonów bojerowych. Nasi mieli okazję sprawdzić sprzęt i przygotowanie do sezonu a oto wyniki

Kategoria DN  Senior

1m.Michał Burczyński - Olsztyn,2m.Łukasz Zakrzewski- Mikołajki 3m. Karol Jabłoński-Mrągowo

Kat. DN-Junior,  4m-Konrad Żółtowski,5m-Marek Czarniecki,

Kat.DN-Junior młodszy, 4m-Karol Zembrzuski, 7m-Mateusz Olbryś,

Kat. Ice Optymist, 9m-Mikołaj Mickiewicz, 10m-Mateusz Michalak,